Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Козле кај Германска Амбасада, со две спални соби, дневен престој со кујна, ходник, купатило и балкон. Станот е дизајнерски наместен со стилски и луксузен мебел. Гарнитура изработена по нарачка од Dogtas, нови душеци на спалните, вградени плакари итн.. Греењето и ладењето е регулирано со клима уреди, додека топлата вода е на соларен систем. Ориентацијата на станот е југозапад, јужната страна е со неверојатен поглед на врвот на Воднo. Станот поседува сопствено гажно место во затворена гаража.
Веднаш до Германска Амбасада и О.У. Владо Тасевски, во непосредна близина на Јахја Кемал, НОВА, Веро Тафталиџе и Сити Мол вселив веднаш.

Код на недвижност: 28231

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА