Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов СТАН стан во Центар kaj Универзална, поседува 75м 2, со 3 соби, дневна и 2 спални, две купатила, едното со џакузи и другото со туш кабина, модерна комплетно опремена кујна со машина за миење садови, вградена рерна и фрижидер, микробранова печка , издвоен дневен простор со посебен ходник од приватниот дел со простран гардеробер со огледала, три балкони, со индивидуално парно на струја, клима, сателитска антена, кабловска телевизија и безбедносна влезна врата и алармен систем на движење, нова градба, ГАРАЖА, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28218

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
3
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
3
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА