Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава деловен простор во Центар kaj Католичка Црква, со површина од 145 м2, со 2 простории, деловниот е дуплекс, греење на струја, со 2 инвертер клими, се издава празен, со 3 бањи, на приземје, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28207

Соби
2 соби
Бањи
3
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
145 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
3
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
145 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА