Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 4

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Карпош 4 кај Градинката близу City Mall, станот поседува 70 м2, со 2 соби, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, бања, реновиран комплет, слободен паркинг, СЕ ИЗДАВА САМО ЗА СЕМЕЈСТВА, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28196

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА