Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава кат од куќа во Центар на Рузвелтова кај Мал Одмор, Станот е 120 м2, со 4 соби, дневна и 3 спални, се издава празен , со кујна , греење на клими, 2 балкони, 3 бањи, реновиран комплет, слободен паркинг, идеален за фирми, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26181

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
120 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
120 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА