Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава СТАН во Центар спроти Џамбо кај Андреј Компани, станот е 40 м2, со 2 соби, дневна и спална , на 4 кат, со лифт се издава ПРАЗЕН со кујна и апарати , со греење на парно и клима, бања, балкон, нова градба, вселив од 1 октомври.

Код на недвижност: 28176

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА