Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава ЛУКСУЗНО наместен нов четворособен стан во Центар, до Клинички Центар Мајка Тереза на улица Козара, луксузно опремен со модерен мебел, бела техника и поседува паркинг место во гаража.

Код на недвижност: 28101

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА