Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов стан во Центар kaj Бугарска Амбасада, станот е 85 м2, со 3 соби, дневна и 2спални, наместен комплет со нов мебел, машина за перење, греење на парно, клима, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите нови потребни апарати за домаќинство, бања, балкон, греење на парно, клима, СОПСТВЕН ПАРКИНГ, вселив од 1 октомври…

Код на недвижност: 28081

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА