Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Аеродром-Мичурин кај Стокомак, станот поседува 65 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, комплет наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати , машина за садови, 2 бањи, балкон, нова градба, греење на сопствено парно, клима инвертер, машина за перење , слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 28079

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА