Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава стан во ТАФТАЛИЏЕ, станот поседува 65 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, празен, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, клима инвертер, нова градба, 2 балкона, вселив веднаш….

Код на недвижност: 28066

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
65 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
65 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА