Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов стан гарсоњера во Карпош 3 kaj City Mall, поседува 35 м2, 1 собa, наместен комплет со нов мебел,нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, балкон, греење на парно, инвертер клима, нова градба, паркинг, вселив вeднаш…

Код на недвижност: 28055

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА