Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издавa нов стан во Аеродром-Мичурин кај Рулет близу Железничка, станот поседува 45 m 2, со 2 соби, на 1 кат со лифт, се издава наместен комплет со понов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на парно, клима, машина за перење, бања, балкон, слободен паркинг, идеално за пар или самци, вселив веднаш…

Код на недвижност: 28054

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА