Се  издавa НОВ луксузен стан во Аеродром во Џевахир, станот поседува 55 м2, со 2 соби, дневна и спална, на 26 кат, лифт, комплет наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, балкон, можност за користење на базен, теретана, вселив веднаш…