Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава во Центар, кај Веро Џумбо, поседува 60 м 2, со 3 соби, се издава ПРАЗЕН , со инвертер клима, 2 балкони, бања, греење на парно, невселуван досега, кујна со апарати, вселив веднаш…

Код на недвижност: 28009

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА