Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава наместен стан во Центар кај Идадија. Станот поседува 45 м2, 2 соби, кујна, дневна и спална, бања, на приземје, со лифт, клима инвертер, паркинг, Вселив веднаш..

Код на недвижност: 28004

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА