Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa стан во Карпош 1, во близина на факултетите, поседува 50 м2, 2 соби, дневна и 2 спални, со бања, балкон, клима, кујна со апарати, машина за перење, вселив веднаш

Код на недвижност: 28001

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА