Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Карпош 1 позади Симпо, поседува 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, СЕ издава издава наместен комплет со нов мебел, греење на клима, бања, балкон, нова кујна со апарати, машина, реновиран комплет , слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27994

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА