Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издавa стан во Аеродром во Џевахир, станот поседува 50 m 2, со 2 соби, на 32 кат со лифт, се издава ПРАЗЕН со кујнски елементи, бања, балкон, греење на парно,вселив од 1 октомври..

Код на недвижност: 27993

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
32 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
32 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА