Real Estate Agency
мени

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Кисела Вода во близина на училиштето Економско , со површина од 35 м2, 2 соби, дневна и спална, КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања,вселив веднаш…

Код на недвижност: 27987

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Поткровје
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
0
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Поткровје
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
0
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА