Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Влае

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa НОВ стан во ВО ВЛАЕ , kaj Бензинската, станот поседува 60 м2,
со 2 соби, дневна и спална, се издава наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за машина за перење, бања, балкон,греење на сопствено парно, клима, слободен паркинг, вселив од 10 септември…

Код на недвижност: 27972

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА