Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa наместен нов стан во Центар, кај Монтенегро, наместен со понов мебел, поседува 40 м2, со 2 соби, дневна и спална, кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, клима, балкон, бања, нова градба, слободен паркинг, вселив веднаш…

Цена : 210 евра

Код на недвижност: 27970

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА