Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава стан во Аеродром, kaj Јане Сандански, станот поседува 35 м2, со 2 соби, дневна и спална, КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати, бањa, греење на парно, клима, слободен паркинг, вселив од 15 септември…

Код на недвижност: 27958

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА