Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Аеродром над Гет кафе, станот поседува 60 м2, 2 соби,дневна,спална, наместен со нов мебел, бања, 1 балкон, со лифт, наместен комплетно со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, нова градба, слободен паркинг, вселив од 1 октомври…

Код на недвижност: 27957

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА