Real Estate Agency
мени

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Кисела Вода кај Оса, со површина од 40 м2, со 2 соби, наместен комплет со понов мебел, КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за сушење, бања, греење на парно, клима, вселив oд 1 јуни…

Код на недвижност: 27948

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
3 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
3 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА