Real Estate Agency
мени
Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Тафталиџе кај Горги Димитров, поседува 120 м2, 3 соби, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон. нова градба, клима, ГАРАЖА, вселив веднаш…

цена-550 евра СО ГАРАЖА
Цена-500 евра без гаража

Код на недвижност: 27944

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
120 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
120 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА