Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар , во близина на Универзална Сала, поседува 35 м2, 1 соба, КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, бања, клима, греење на парно, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27930

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА