Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода - Чешма

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Кисела Вода kaj Чешма, поседува 60 м2, 2 соби, дневна и спална, комплетно наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, МАШИНА ЗА САДОВИ, греење на парно, клима, нова градба, бања, балкон, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27922

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА