Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Карпош 3 во City Garden, поседува 55 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, мова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, клима, бања, балкон, нова градба, ГАРАЖА со доплата од 20 евра, вселив веднаш..

Код на недвижност: 27912

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА