Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Кисела Вода кај Дом на Слепи, со површина од 75 м2, со 3 соби, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, бања, 2 балкони, греење на парно, клима, слободен паркинг, реновиран комплет, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27909

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА