Real Estate Agency
мени

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Дебар Маало спроти Зоолошка. Станот поседува 65 м2, 3 соби, дневна, 2 СПАЛНИ СО 4 ЕДИНЕЧНИ ЛЕЖАИ, КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, бања, греење на парно, вселив ВЕДНАШ…

Код на недвижност: 27908

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА