Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Аеродром, станот поседува 45 m2, со 2 соби, дневна и спална, се издава наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, балкон, греење на парно, клима, нова градба, ГАРАЖА МОЖЕ ДА СЕ ИЗНАЈМИ СО ДОПЛАТА, вселив од 25 август…

Код на недвижност: 27906

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
10 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
10 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА