Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен трособен стан 75м2 кај Стара Рампа, во Кисела Вода, на 5 кат, од зграда од вкупно 7 ката.
Станот има дневна соба, трпезарија, кујна (комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство), една тераса, лоѓија, детска (работна) соба, спална соба, ходник, бања (со машина за перење) и тоалет. Сите простории се луксузно опремени со нов современ мебел, лед ТВ и два клима уреди. Станот е со југозападна ориентација, има приклучок за централно градско греење, интернет и кабловска телевизија.
Објектот има еден влез со два лифта, паркинг простор пред зграда, а со станот има и ГАРАЖА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27895

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 гаража + паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 гаража + паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА