Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава во Центар, кај Бихачка, поседува 80 м 2, со 3 соби, дневна и 2 спални, кујна, на 5 кат со лифт, се издава ПРАЗЕН, клима, 2 балкони, бања, греење на парно, нова градба, вселив веднаш.

Код на недвижност: 27881

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
80 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
80 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА