Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар кај Соборен Храм, поседува 90 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со понов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, , балкон, 2 бањи, греење на парно, клима, реновиран комплет, ИДЕАЛЕН ЗА 4 ЛИЦА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27855

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА