Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa НОВ стан во Аеродром кај Еквилибриум, Тобако 2, станот поседува 60 м2, 3 соби, на 7 кат, дневна и спална, балкон, бања, клима, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, паркинг, вселив од 1 септември….

Код на недвижност: 27843

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА