Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов модерен стан на одлична локација во Центар- Капиштец, близу Клиника, со тераса со поглед во парк, тивка средина, а практична од секој аспект. Идеален за млад брачен пар или поединци кои сакаат комфорт и фунционалност. поседува 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, греење на парно, климa, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, бања, балкон, реновиран комплет, вселив од 1 септември…

Код на недвижност: 27832

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА