Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa стан во Аеродром кај ЖЕЛЕЗНИЧКА, станот поседува 70 м2, со 3 соби,

-две спални соби

-дневна соба со трпезарија

-кујна

-2 wc

-салон

-балкон

-2 лифтови за 4 и 6 лица

-со сопствен детски парк и парк за возрасни

Во радиус од 50-300метри

-Рептил Маркет,Рамстор Маркет,Тинекс Маркет,Жито Маркет,Еквилибриум Ресторан,Хепи Кафе,Блок Кафе,Палма,Уни Банка,Шпаркасе Банка,Стопанска Банка,Комерцијална Банка, Зегин Аптека, Виола Аптека Градинки и др.

Уреди во стан

-клима,

-телевизор 60 инчи,

-Фрижидер (одржувач и замрзнувач),

-машина за садови, фурна и тач шпорет,

-машина за перење алишта,

-уклучен на топлификација,

-Zepter прочистувач на вода Edelwaser

Втората спална соба моментално е работна соба и истата според потребите на клиентот ќе биде адаптирана со еден или два кревети голем плакар, работно биро и масичка.

Код на недвижност: 27812

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
9 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
9 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА