Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава НОВ луксузен стан во Аеродром во Џевахир, блок Д, станот поседува 55 м2, со 2 соби, дневна и спална, комплет наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови, бања, балкон, клима, нова градба, клима инвертер, ГАРАЖА, можност за користење на САУНА, ТЕРЕТАНА, БАЗЕН, станот е НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27807

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
15 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
15 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА