Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian
Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан на Водно во ПАНОРАМА РЕЗИДЕНС поседува 140 м2, 4 соби, ДНЕВНА И 3 СПАЛНИ, со 2 бањи, балкон со преубав поглед, греење на сопствено парно + инвертер клими, на 6 кат со лифт, нова градба, наместен со нов мебел, нова кујна со апарати, слободен паркинг, вселив од 01.09…

Код на недвижност: 27804

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
140 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
140 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА