Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Џевахир, станот поседува 50 м2, 2 соби,дневна,спална, бања, 1 балкон, со лифт, наместен комплетно со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, нова зграда, клима, Комплексот поседува затворен базен, фитнес центар и финска сауна, балкон , ГАРАЖА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27799

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
15 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
15 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА