Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Аеродром, во Џевахир, со површина од 65 м2, со 2 соби, дневна и спална, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, бања, машина перење и за садови, 29 кат со лифт, клима, нова градба, слободен паркинг, вселив веднаш….

Код на недвижност: 27789

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
29 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
29 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА