Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Мичурин

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Аеродром во Мичурин, станот поседува 65 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, комплет наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, нов фрижидер, завеси, нов лежај во детска, греење на клима, машина за перење, бања, балкон, клима, нова градба, ГАРАЖА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27785

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА