Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов СТАН стан во Центар kaj Холандска Амбасада, поседува 55м 2, со 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел , нова засебна КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, нова машина за перење, бања, балкон, греење на струја клима, сопствен паркинг, вселив веднаш….

Код на недвижност: 27772

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА