Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар, ПОЗАДИ РАМСТОР, поседува 80 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплeт со нов мебел , клима во секоја соба, КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, машина за перење , 3 КЛИМИ и ГАРАЖА, понова градба, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27769

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА