Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар кај Влада, станот поседува 74 м2, поделен во два еднакви стана од по 37м2, со 4 соби, се издава ПРАЗЕН ПОГОДЕН ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР, со 2 бањи, 2 балкони, 2 кујни, инвертер клима, греење на струја, нова градба, 1 ГАРАЖНО МЕСТО СО МОЖНОСТ ЗА УШТЕ ЕДНО, вселив веднаш..

Код на недвижност: 27765

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
75 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
75 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА