Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Карпош , во близина на Фиш ресторан, поседува 68 м2, 3 соби, дневна и спална, комплетно наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, подно греење, клима, бања, паркинг, невселен досега, вселив веднаш..

цена-450 eвра

Код на недвижност: 27753

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
68 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
68 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА