Real Estate Agency
мени

Локација: Црниче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Црниче кај Света Петка, наместен со нов мебел, поседува 60 м2, 2 соба, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, балкон, бања, греење на парно, нова градба, клима, слободен паркинг, вселив веднаш…

цена-300 евра со сите платени сметки

Код на недвижност: 27746

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА