Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издавa нов модерен стан во Аеродром кај Тобако 2, станот поседува 60 m 2, со 3 соби, дневна и 2 спални, на 3 кат со лифт, се издава наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, балкон, греење на парно, клима инвертер , нова градба, ГАРАЖА, вселив ОД 28 АВГУСТ…

Цена-350 евра без гаража
Цена-370 евра со гаража

Код на недвижност: 27744

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА