Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава ОДЛИЧЕН стан во Центар, кај Јос и Броз, поседува 80 м 2, со 4 соби, дневна и 3 спални, се издава ПРАЗЕН , со клима, реновиран комплет, 2 балкони, 2 бањи, греење на парно, ПАРКИНГ, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27737

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
80 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
80 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА