Real Estate Agency
мени

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Капиштец, поседува 50 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, греење на сопствено парно, инвертер климa, нова ЗАСЕБНА КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон , мала нова градба, ГАРАЖА, вселив веднаш..

Код на недвижност: 27728

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА